DIPP - produkcja wycieraczek samochodowych

Wycieraczki samochodoweWyznacznikiem marki, założonej w 2008 roku jest oferowanie dobrych jakościowo zamienników wycieraczek w przystępnych cenach. Pozwoliło to na szybką ekspansję nie tylko w Polsce, ale również na rynki zagraniczne. Dzięki polityce, zakładającej kontrole jakości na każdym etapie produkcji, pomimo znacznego wzrostu produkcji i zachowaniu niskich cen udało się utrzymać bardzo wysoką jakość produktów. W ofercie firmy są wycieraczki do niemal wszystkich samochodów na rynku, wśród których najważniejsze typy to wycieraczki płaskie, wycieraczki hybrydowe, wycieraczki dedykowane oraz tylne (w sumie w ofercie firmy jest kilkadziesiąt rodzajów uchwytów).

DIPP - produkcja wycieraczek samochodowych

Przyjęliśmy jasny wyznacznik naszej pracy - zadowolony klient. Oferujemy wysokiej jakości produkty i wsłuchujemy się w opinie naszych klientów. W każdej firmie zdarzają się potknięcia również na tysiące produktów może zdarzyć się taki, który będzie posiadał wadę lub nie spełni oczekiwań klienta. Tutaj ważne jest aby takiego klienta nie pozostawić z problemem. Z tego też powodu na wszelkie problemy czy reklamacje reagujemy natychmiast. Wymieniamy produkt jeśli coś jest nie tak nie obciążając kosztami klienta. To jest w dzisiejszych czasach wyznacznik marki.

Szeroki wybór wycieraczek

W naszej ofercie klient znajdzie wycieraczki dedykowane praktycznie do każdego modelu samochodu oraz wycieraczkę tylną. Modele samochodów, które posiadają mocowanie typu U (tzw. haczyk) mogą wybrać model wycieraczki płaskiej lub hybrydowej.

Rodzaje wycieraczek samochodowych

Łatwość doboru wycieraczek

Dobór wycieraczek do samochodu dzięki elektronicznemu katalogowi trwa kilka sekund. Wystarczy na naszej stronie wybrać markę - model - rok produkcji samochodu. System wskaże odpowiednie wycieraczki zaprezentuje je graficznie wraz z instrukcją montażu.

Wyszukiwarka wycieraczek samochodowych

Zostań naszym partnerem - to się opłaci

Ciągle poszerzamy dostępność naszych produktów w różnych punktach handlowych i usługowych w całym kraju. Dzięki temu nasi klienci mogą w niedalekiej okolicy kupić nasze produkty często z możliwością montażu na miejscu.

Oferujemy:

  • łatwość zatowarowania np. w ratach tak aby klient miał od ręki każdy produkt a nie było to jednocześnie dużym obciążeniem finansowym
  • atrakcyjne warunki cenowe tak abyś też na tym zarabiał
  • katalogi, wystawę produktową, gadżety reklamowe, wsparcie merytoryczne
  • w przypadku reklamacji bezproblemową praktycznie natychmiastową pomoc

Z kim współpracujemy:

  • sklepy motoryzacyjne
  • hurtownie motoryzacyjne
  • mechanicy
  • myjnie samochodowe
  • inne punkty handlowe

Współpraca z nami to dodatkowe źródło dochodu oraz zwiększenie zakresu oferty dla Twojego klienta - zapraszamy do współpracy - kontakt z producentem wycieraczek - kliknij.