Firma TC Performance

TC PerformanceNie ulega wątpliwości, że każdy z nas marzy o szybkim i niezawodnym samochodzie. Jednak, aby móc cieszyć się pojazdem działającym bez zastrzeżeń, należy odpowiednio o niego zadbać. Różnorakie metody modyfikacji pozwalają na odblokowaniu rezerw, które producent pojazdu pozostawił w zapasie. Jeśli chcesz przedłużyć żywotność Twojego samochodu, warto zdecydować się na kompleksowe usługi modyfikacyjne. Jedną z najbardziej profesjonalnych firm w Polsce, jest firma TC Performance, świadcząca usługi z zakresu bezpiecznego tuningowania auta.

O firmie

Firma TC Performance w głównej mierze zajmuje się profesjonalną modyfikacją elektroniki silnika. Wykwalifikowana kadra pracownicza w stu procentach angażuje się w wykonywanie określonych usług. TC Performance jest częścią międzynarodowego zespołu programistycznego. Dzięki temu możliwa jest obsługa firm z całego świata. Ponadto przedsiębiorstwo posiada autorskie, innowacyjne rozwiązania, z których korzysta wiele europejskich koncernów, np. Anti-Lag dla marki VAG czy Ford. Modyfikacje, które przeprowadza firma są w pełni bezpieczne i podporządkowane pod indywidualne preferencje klienta. Firma usprawnia samochód w oparciu o fabryczne pliki kalibracyjne, które pozwalają na odblokowanie mechanizmów, które producent pozostawił w zapasie. Do tego celu używany jest najwyższej jakości sprzęt, który umożliwia szybką pracę ze sterownikami silnika. TC Performance szczyci się szerokim zasobem wiedzy z dziedziny strojenia samochodów zróżnicowanych komponentów. Przykładem jest zmodyfikowane przez firmę auto rajdowe z 2L silnikiem diesla, o mocy ponad 340 KM. Silnik B47 wzbogacony został o najnowszy sterownik EDC17 oraz technologie, które otworzyły perspektywy do wzięcia udziału w długodystansowych rajdach. Firmę TC Performance tworzą profesjonaliści, dla których chip tuning stał się pasją. Klienci mogą mieć pewność, że powierzając swój samochód właśnie tej firmie, dołożone zostaną wszelkie starania, aby modyfikacja przebiegła szybko i sprawnie. Z uwagi na międzynarodowe zasięgi, pracownicy kontaktują się z najlepszymi tunerami na świecie, co niewątpliwie gwarantuje zadowolenie z usługi.

Główna siedziba firmy TC Performance znajduje się w Łodzi. Posiada również oddziały w Bydgoszczy, Londynie oraz Birmingham - Sprawdź szczegóły.

Oferta

Firma TC Performance zajmuje się:

  • Naprawą awarii filtra cząstek stałych DPF FAP, która polega na programowym lub kompleksowym wyłączeniu obsługi filtra przez sterownik.
  • Elektronicznym wyłączeniem zaworu EGR, który odpowiada za recyrkulację spalin. Dzięki usunięciu systemu wydłużona zostaje żywotność silnika, który niejako może “oddychać” świeżym powietrzem.
  • Wyłączaniem sond lambda, które jest konieczne przy modyfikacjach związanych z układem wydechowym.
  • Naprawą sterowników F-Serii, które zostają uszkodzone przez inne firmy podczas nieudanych prób tuningu. Firma jest w stanie naprawić również uszkodzenie mechaniczne, które powstało wskutek niewłaściwego otwierania ECU.
  • Przelutowaniem procesu głównego sterownika.
  • Regeneracją turbin.
  • Naprawą hybrydowych turbosprężarek.
  • Ze strony firmy możliwe jest profesjonalne doradztwo i przegląd przed zakupem samochodu.
  • Intercooler Wagner

Na czym polega Chip Tuning?

Każdy kierowca chce cieszyć się szybkim i sprawnym samochodem, który posłuży kilka lat. W związku z tym, warto zdecydować się na przeprowadzenie modyfikacji, które sprawią, że żywotność pojazdu zostanie znacznie wydłużona. Chip Tuning to metoda mająca na celu poprawę efektywności pracy silnika, zgodnie z indywidualnymi potrzebami kierowcy. Jednostka ECU bezpośrednio odpowiada za pracę silnika. Aby działał on należycie, system odpowiednio steruje dawkami paliwa i dobiera je w oparciu o czynniki, takie jak: czujniki temperatury, obroty silnika czy ciśnienie w kolektorze ssącym. Przed przystąpieniem do tuningu bardzo ważna jest profesjonalna diagnostyka i pomiar mocy. Firma TC Performance dostosowuje każdy soft względem indywidualnych wymogów danego samochodu.

Hamownia siłowa

TC Performance jako jedna z nielicznych firm działających na terenie Polski ma do dyspozycji dwie podwoziowe hamownie obciążeniowe, które umożliwiają dokładną analizę silnika. Oprócz tego, są nieodzownym elementem wspomagającym specjalistów w rozbudowanych projektach. Hamownia 4x4 z synchronizacją osi pozwala na obciążeniowe pomiar mocy silnika. Innowacyjne funkcje zastosowane w hamowni w pełni odzwierciedlają rzeczywistą drogę. Kierowca posiadający samochód z napędem na 4 koła, bez wahania może udać się na kontrolę do firmy TC Performance. Specjaliści w fachowy sposób sprawdzą ewentualne przeciążenie kół. Czas i dokładność pomiaru umożliwiają zebranie realnych danych parametrów, jakie osiąga silnik. Obciążenie, którego generatorem jest hamulec elektrowirowy wzbudza pracę turbosprężarki. W tym czasie inne modyfikacje również zostają poddawane testom. W tej sytuacji klient zyskuje pewność, że tuning jest bezpieczny nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Naprawa auta

Zalety firmy TC Performance

Kluczową zaletą firmy TC Performance jest korzystanie z autorskich i najnowocześniejszych rozwiązań. Modyfikacje przeprowadzane są w oparciu o fabryczne pliki kalibracyjne. Oznacza to, że zmiany są w pełni bezpieczne. Najwyższy standard gwarantują wysokiej jakości sprzęt oraz wiedza wykwalifikowanych specjalistów. Każdy samochód na bieżąco jest poddawany testom na hamowniach obciążeniowych, co pozwala na bezpieczne dobranie odpowiednich modyfikacji względem silnika. Oprócz tego, klient może liczyć na inne kompleksowe usługi związane z tuningiem pojazdu. Specjaliści w pełni angażują się w wykonywane usługi. W tym celu używane są najlepsze programy służące obróbce plików binarnych, które sterują pracą silnika. Firma posiada bagaż niezbędnego doświadczenia, który przyczynia się do realizacji usług na najwyższym poziomie.

Podsumowanie

Fabryka, która zajmuje się produkcją określonej marki samochodu, w obawie o niewłaściwą eksploatację, celowo obniża zasięgi silnika pojazdu. Niemniej jednak każdy z nas chciałby cieszyć się w pełni sprawnym pojazdem, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby mógł on posłużyć długie lata.

Ocena: 5.0