Jak w szybki sposób sprzedać auto?

Sprzedaż autaSzybka sprzedaż auta nie zawsze jest taka prosta, jak może się wydawać. Do wyboru mamy obecnie wiele różnych portali ogłoszeniowych, komisów czy giełd, ale nie gwarantują one wcale, że kupujący znajdzie się od zaraz. Gdy liczy się czas, warto postawić na skup aut.

Skupy samochodów działają obecnie na terenie całej Polski. Możemy wyszukać je już teraz - wystarczy tylko wyszukiwarka internetowa, aby dowiedzieć się, gdzie w okolicy możemy skorzystać z takiej oferty. Jak możemy sprzedać w skupie auto? Ile za nie otrzymamy? Kiedy zostaną wypłacone pieniądze? Odpowiadamy na te wszystkie pytania.

Jak działają skupy samochodów?

Skupy aut odkupują samochody od sprzedających na bardzo korzystnych zasadach - nie ma wtedy potrzeby wystawiania ogłoszenia i oczekiwania na kontakt od zainteresowanych zakupem. Wszystko odbywa się najczęściej w ciągu jednego dnia, dlatego to bardzo dobry wybór dla osób, którym zależy na szybkim otrzymaniu pieniędzy.

Skupy samochodów działają zarówno jako osobne firmy - zwykle skupują one wszystkie typy aut niezależnie od ich stanu technicznego oraz wizualnego. Możemy wtedy sprzedać nawet pojazdy powypadkowe, po zalaniu, uszkodzone i wymagające napraw. Musimy jednak pamiętać o tym, że w takich skupach zwykle dostaniemy niższą cenę niż wtedy, gdy sprzedawalibyśmy auto samodzielnie. Druga opcja to działający w ramach salonu dealerskiego skup aut w Warszawie - https://www.uzywanejaknowe.pl/odkup-aut. Wówczas możemy liczyć na lepszą cenę, ale nie sprzedamy wtedy taż każdego modelu - oferta skierowana jest głównie do właścicieli samochodów nowszych, w dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Pieniądze można otrzymać od ręki

Zaletą skupów samochodów jest możliwość otrzymania wypłaty pieniędzy od ręki - mogą być one przekazane tego samego dnia, w którym klient zgłosi się do skupu i podpisze umowę sprzedaży. Środki przekazywane są w formie gotówki albo przelewu na wskazany numer konta bankowego. Zatem jeśli liczy się szybka sprzedaż auta, warto zdecydować się na skupy - transakcję zrealizujemy w nich w ciągu jednego dnia, a pieniądze otrzymamy od razu.

Komentarze

Elżbieta
Sama się zastanawiam nad moim samochodem, który czas najwyższy sprzedać. No ma już swoje lata, i dość często go naprawiałam, więc postanowiłam też sprzedać w Goldcar goldcar24.pl. Będzie to moja pierwsza transakcja , więc trochę się obawiam jak to będzie. Ale chyba wezmę ze sobą znajomego by mi doradzał.