Land Rover Discovery Sport na wynajem - znaleźliśmy bardzo dobrą ofertę

Land Rover Discovery Sport>Wynajem samochodu to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród polskich kierowców. Przemawia za nim nie tylko brak konieczności posiadania dużego budżetu na zakup auta, ale też wygoda, elastyczność i pełna obsługa po stronie wynajmującego. Jeśli rozglądasz się za dobrą ofertą na nietuzinkowy model, to koniecznie rozważ wynajem Land Rovera Discovery Sport. Sprawdziliśmy, co proponują firmy wynajmujące auta i znaleźliśmy szczególnie korzystną ofertę. Zapraszamy po szczegóły.

Land Rover Discovery Sport - ciekawa opcja na wynajem?

Land Rover jest bardzo cenioną w naszym kraju marką motoryzacyjną, której samochody uchodzą za wyjątkowo skuteczne w terenie, ale też solidne i komfortowe w jeździe autostradowej. Model Discovery Sport dodatkowo świetnie sprawdzi się w miejskiej dżungli.

Tym, co od razu przykuwa wzrok, jest niebanalny design tego samochodu. Land Rover Discovery Sport łączy elementy typowe dla SUV-ów (m.in. zwiększony prześwit i duże koła) z dynamiczną linią nadwozia. Auto zdecydowanie wyróżnia się na drodze, a w środku rozpieszcza jakością użytych materiałów, ergonomią i ilością miejsca. To zdecydowanie dobra propozycja dla rodziny, również za sprawą przepastnego bagażnika.

Wynajem Land Rovera Discovery Sport - znaleźliśmy ofertę all inclusive

Skoro rozważasz wynajęcie samochodu, to prawdopodobnie znasz już najważniejsze zalety tego rozwiązania: brak wysokiego kosztu początkowego, jasne zasady, brak konieczności wykupu auta i możliwość dopasowania warunków umowy do indywidualnych potrzeb najemcy.

Aby w pełni docenić zalety wynajmu warto zdecydować się na wariant „all inclusive”, który gwarantuje najemcy pełną obsługę ze strony wynajmującego. Taką ofertę wynajmu Land Rovera Discovery Sport ma renomowana wypożyczalnia MM Cars Rental.

W cenie miesięcznego abonamentu otrzymujesz:

  • Pełny serwis - w tym przeglądy serwisowe i wymianę części eksploatacyjnych (łącznie z żarówkami i piórami wycieraczek);
  • Komplet wysokiej klasy opon wielosezonowych, dzięki czemu nie tracisz czasu na wizyty w zakładzie wulkanizacyjnym;
  • Pakiet OC/AC/NW - użytkownik samochodu nie musi się przejmować wyborem pakietu ubezpieczeń, jego zakresem i ceną. Wszystko załatwia wynajmujący;
  • Assistance - wynajem samochodu ma być przede wszystkim wygodny, dlatego w cenie miesięcznego abonamentu ujęte jest już ubezpieczenie assistance, które gwarantuje kompleksową pomoc w każdej nieprzewidzianej sytuacji na drodze (np. przebicie opony, awaria akumulatora etc.);

Sprawdź ofertę MM Cars Rental

Wypożyczalnia MM Cars Rental, jako jedna z nielicznych w Polsce, oferuje wynajem Land Rovera Discovery Sport na bardzo elastycznych warunkach. Umowa jest zawierana na okres od 1 do aż 24 miesięcy, dzięki czemu możesz cieszyć się jazdą luksusowym SUV-em zarówno okazjonalnie, jak i całorocznie.

W MM Cars Rental wypożyczysz Land Rovera Discovery Sport z 200-konnym silnikiem benzynowym, napędem 4x4 i automatyczną skrzynią biegów. Samochód możesz zarezerwować online na stronie https://mmcarsrental.pl/cars/land-rover-discovery-sport-suv-benzyna-automatyczna/medium i odebrać w wybranej lokalizacji w Warszawie (dwa punkty), we Wrocławiu, w Katowicach, Lubinie lub Rzeszowie.

Komentarze