Leasing Skody - jakie modele warto finansować i gdzie wziąć leasing?

Leasing SkodySkoda od niemal dekady jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku motoryzacyjnego, zapewniając kierowcom optymalny kompromis między funkcjonalnością, użytecznością oraz niezawodnością oferowanych aut, a ich wyjątkowo atrakcyjną ceną. Czeska marka intensywnie sięga po nowoczesne i innowacyjne rozwiązania technologiczne, stając się coraz silniejszą konkurencją dla większości popularnych marek aut na rynku.

Najpopularniejszy samochód w Polsce? Jasne, że Skoda!

Zgodnie z raportem opublikowanym przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, który oparł się na danych agregowanych przez Centralną Ewidencję Pojazdów, w ubiegłym roku sprzedano aż 555 598 nowych aut osobowych. Wynik ten jest o niemal 5% lepszy od wyniku uzyskanego w roku 2018.

Gros nowych aut stanowiły samochody popularnych marek (475 tys. sztuk). Nowych samochodów marek premium sprzedano jedynie 80 tys. sztuk. Niekwestionowanym liderem wśród sprzedanych aut w roku ubiegłym była Skoda. W pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się samochodów osobowych w naszym kraju aż 3 z nich należały do Skody. Były to Skoda Fabia, Skoda Octavia oraz Skoda Rapid.

Czeska marka należąca do koncernu Volkswagena doceniona została zwłaszcza przez przedsiębiorców, choć klienci prywatni równie chętnie decydowali się na zakup własnej Skody. Zatem, jakie modele Skody warto finansować w 2020 roku? Niewątpliwie dobrym pomysłem jest zastanowienie się nad sfinansowaniem topowych modeli, które odniosły gigantyczny sukces w roku ubiegłym.

Leasing Skody - jakie modele warto finansować?

Najczęściej przedsiębiorcy oraz klienci prywatni finansują praktyczne i kompaktowe auta z segmentu B, B+ oraz D.

Skoda Fabia - trwała, użyteczna, atrakcyjna cenowo

Skoda Fabia zajęła trzecie miejsce w rankingu TOP 10 najczęściej rejestrowanych aut w 2019 roku, uzyskując wynik 17 096 sztuk. Jest to jedno z najczęściej widywanych aut na polskich drogach. Nic dziwnego, cechuje je wyjątkowa trwałość, solidność, użyteczność oraz bezsprzeczna praktyczność. Auto nie jest drogie w utrzymaniu, jak również w zakupie. Skoda Fabia idealnie sprawdzi się zarówno w wielkomiejskim zgiełku, jak i podczas dalszych tras służbowych.

Skoda Rapid - między autem miejskim a kompaktowym

Skoda Rapid to nieco lepiej wyposażona siostra Skody Fabii, która należy do segmentu B+. Świetnie wpasowuje się w lukę między kompaktową Skodą Fabią a większą Skodą Octavią. Skoda Rapid to zwinne miejskie auto i połykacz kilometrów. Spory bagażnik oraz wiele dodatkowych technologii czynią z niej idealne auto dla przedsiębiorców, którzy szukają wygodnego, praktycznego i funkcjonalnego auta.

Skoda Octavia - najchętniej wybierany samochód firmowy w 2019 roku

Skoda Octavia sprzedała się w 2019 roku w liczbie 20 375 sztuk, co sprawiło, że zajęła niekwestionowane pierwsze miejsce w rankingu TOP 10 najpopularniejszych aut. Nic dziwnego - jest to auto dopracowane pod każdym względem, dostarczając mnóstwo frajdy z jazdy oraz dbając o każdy detal wpływający na komfort prowadzenia i podróżowania.

Gdzie warto leasingować Skodę?

Wybierając finansowanie Skody, warto postawić na solidną i renomowaną firmę, która elastycznie dopasowuje warunki leasingu do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorcy. Skoda leasing w Carsmile to idealna oferta, zwłaszcza że jest to firma, która jako pierwsza wprowadziła w Polsce możliwość leasingowania aut całkowicie online!

Komentarze