IKOL SVR Dashcam - zabezpieczenie antykradzieżowe i wideorejestrator w jednym systemie!

WideorejestratorChroni, rejestruje, a także pomaga w oszczędzaniu - właśnie tak można podsumować system IKOL SVR Dashcam. W jednej usłudze znajdziemy radiową lokalizację pojazdu po kradzieży SVR, kamerę samochodową oraz GPS. Co możesz zyskać na tym połączeniu? Jak w pełni wykorzystać jego zasoby? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej!


Czym jest IKOL SVR Dashcam?

Jak wcześniej wspomnieliśmy, IKOL SVR Dashcam to połączenie trzech systemów - SVR, GPS oraz wideorejestratora. Przyjrzymy się więc bliżej jego poszczególnym funkcjom.

Stolen Vehicle Recovery (SVR)

SVR to system radiowej lokalizacji pojazdów po kradzieży, który znany jest jako najbardziej skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe. Opiera się na wymianie fal radiowych pomiędzy nadajnikami radiowymi umieszczonymi w aucie, a naziemną infrastrukturą odbiorników. Częstotliwość na której nadaje jest utajniona, dlatego złodzieje nie mają szans jej zagłuszyć, jak to bywa w przypadku sygnału GPS.

Wideorejestrator Dashcam

Podstawową funkcją każdego wideorejstratora jest nagrywanie trasy z widoku przez przednią szybę. W Dashcamie poszerzono tę opcję o nagrywanie wnętrza auta oraz rejestrowanie dźwięku. Można jednak wyłączyć te opcje, jeśli jest taka potrzeba. Dzięki wysokiej jakości obu kamer oraz trybowi nocnemu, można bez problemu odczytywać tablice rejestracyjne, a w przypadku kradzieży uwiecznić wizerunek sprawcy. Niewątpliwie jego najbardziej innowacyjną funkcją jest możliwość transmisji na żywo z jednej lub drugiej kamery za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

System GPS

Nie jest to nawigacja samochodowa, a coś dużo bardziej przydatnego - system, który podaje bieżącą trasę, pozwala sprawdzić przeszłe przejazdy, a także parametry pojazdu takie jak prędkość czy nieprawidłowe użytkowanie pojazdu. Dzięki niemu można też uzbroić bardzo pomocne alerty, które powiadomią Cię gdy np. ktoś będzie próbował odholować Twoje auto, odłączy główne zasilanie lub spróbuje zagłuszyć sygnał GPS. System stanowi jednocześnie uzupełnienie narzędzi kontroli oraz zabezpieczenia antykradzieżowego.

Zabezpieczenie antykradzieżowe i wideorejestrator obsługiwane z aplikacji mobilnej - IKOL SVR Dashcam!

W IKOL SVR Dashcam postawiono na maksymalizację komfortu użytkowania - zabezpieczenie antykradzieżowe, wideorejestrator oraz poszczególne opcje GPS obsłużysz wygodnie za pomocą aplikacji mobilnej IKOL Tracker. Wystarczy, że zainstalujesz ją na telefonie lub tablecie z systemem iOS lub Android i możesz się cieszyć uzbrajaniem raportów, przeglądaniem tras, podglądaniem i zapisywaniem filmów, a także transmisją na żywo. Pełna kontrola auta na wyciągnięcie nie ręki, a palca!

Ten system integrujący trzy różne urządzenia jest obecnie najbardziej ścisłym zabezpieczeniem antykradzieżowym oraz narzędziem przydatnym na co dzień. W przypadku dużej wartości auta sprawdzi się doskonale w roli stróża, który dzień i noc będzie trzymać piecze nad samochodem. Natomiast usługi kamery samochodowej przydadzą się podczas stłuczek, incydentów drogowych, ale też dobrych chwil, które często zdarzają się w aucie. Już dziś sprawdź IKOL SVR Dashcam i zapoznaj się z pełną ofertą - zabezpiecz i kontroluj swoje auto na najwyższym poziomie!

Komentarze