Blog motoryzacyjny

Niezbędne akcesoria samochodowe, które powinien posiadać każdy kierowca

Akcesoria samochodoweKomfortowe korzystanie z samochodu jest związane z jego wyposażeniem w co najmniej kilka niezbędnych i przydatnych akcesoriów. To właśnie dzięki nim podróż autem stanie się wygodniejsza, a kierowca oraz podróżni zostaną przygotowani na ewentualne przypadki losowe.

Więcej…

   

Portal z aukcjami samochodowymi CarsOnThWeb.com zmienia nazwę na ADESA.eu - sprawdź co zmieni się dla klientów i użytkowników serwisu

Aukcje samochodoweJeden z największych w Europie serwisów z internetowymi aukcjami samochodów, czyli Cars On The Web zmienia nazwę. Od teraz można trafić na niego, wpisując w przeglądarkę internetową adres ADESA.eu. Wielu użytkowników z pewnością zastanawia się, co zmiana brandu oznacza dla nich - czy zasady i możliwości kupowania używanych samochodów z zagranicy będą różnić się od tych, do których już się przyzwyczaili. Ważną kwestią jest też funkcjonalność serwisu - wzrośnie czy zmaleje? Na te i inne pytania związane ze zmianą CarsOnTheWeb.com na ADESA.eu poszukamy odpowiedzi w poniższym artykule.

Więcej…

   

Samochodem po uliczkach Rzymu

Samochodem po uliczkach RzymuRzym wiedzie prym wśród najbardziej zakorkowanych miast w Europie. Nic dziwnego - Wieczne Miasto zamieszkuje prawie 3 miliony ludzi, a statystycznie na każdego mieszkańca przypada po jednym samochodzie. Obraz dopełnia morze skuterów, pojazdy turystów i autokary wycieczkowe, które z trudem przeciskają się wąskimi uliczkami miasta. Kilometrowe korki to nie wszystko, z czym zmagają się kierowcy w Rzymie. O czym musisz pamiętać, zanim siądziesz za kierownicą w najpiękniejszym włoskim mieście?

Więcej…