Blog motoryzacyjny

Zjedź z drogi: fenomen motocrossu

MotocrossSzeroka autostrada, dobre auto, odpowiednia prędkość - wielu kierowców uwielbia takie połączenie. Są jednak tacy, dla których prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero w momencie, gdy zjadą z drogi. Na czym polega fenomen motocrossu?

Więcej…

   

Jakie formalności należy spełnić, aby wynająć samochód?

Wynajem autaWynajem samochodu nie jest kwestią przesadnie skomplikowaną. Trzeba jednak pamiętać, że nie każda wypożyczalnia jest skłonna wypożyczyć samochód każdej osobie wyrażającej taką chęć. Jeśli zastanawiasz się, jakie formalności należy spełnić, by wynająć pojazd w większości wypożyczalni działających na terenie Polski, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Więcej…

   

Wynajem długoterminowy - opłacalna alternatywa?

Wynajem długoterminowyZakup nowego samochodu to często koszt idący dziś w dziesiątki (i więcej) tysięcy złotych. Niewiele osób jest gotowych na jednorazowy wydatek takiej wysokości. Jedni decydują się na kredyt, inni biorą samochód w leasingu. Coraz więcej wypożyczalni auto oferuje swoim klientom wynajem długoterminowy. Dlaczego jest to opłacalne rozwiązanie? Co należy wiedzieć, zanim zdecydujesz się wypożyczyć auto z wypożyczalni?

Więcej…