Blog motoryzacyjny

Popularne akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodoweAkcesoria samochodowe z jednej strony poprawiają wygląd pojazdu, nadając mu nieco innego charakteru, z drugiej zaś zwiększają komfort użytkowania. Zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych można znaleźć niezliczoną liczbę mniej lub bardziej użytecznych produktów. Jakie akcesoria warto wybierać? Czym kierować się podczas zakupu? Na co uważać? W przypadku peryferiów przeznaczonych do pojazdu, użyteczność powinna iść w parze z wysoką jakością wykonania. Wówczas użytkownik ma pewność, że nowy nabytek będzie bezproblemowo służył przez długi okres.

Więcej…

   

Jaka powinna być ładowarka samochodowa?

Ładowarka samochodowaPrzeważnie nie trudzimy się zakupem ładowarki samochodowej, bo wydaje nam się, że to tak mało skomplikowane urządzenie, że nie potrzeba wcześniej przeprowadzać żadnej analizy parametrów. Tymczasem może nas zaskoczyć fakt, na jak wiele kwestii trzeba zwrócić uwagę, co udowodnimy w poniższym artykule.

Więcej…

   

Leasing konsumencki - także dla klientów indywidualnych!

Leasing konsumenckiForma finansowania, jaką stanowi leasing kojarzona jest przede wszystkim z firmami, gdyż jeszcze do niedawna dostępna była wyłącznie dla przedsiębiorców. Warto jednak wiedzieć, że już jakiś czas temu uległo to zmianie, a z tego rozwiązania skorzystać mogą obecnie również osoby prywatne. Czy jednak aby na pewno jest to opłacalne? Na czym dokładnie polega leasing konsumencki? Jakie są jego wady i zalety?

Więcej…