Blog motoryzacyjny

Cicha rewolucja i nowe wytyczne dla pojazdów do 3,5 t w zakresie rozliczania czasu pracy

Pojazdy do 3,5 Kierowcy pojazdów powyżej 3,5 tony zobligowani są do przestrzegania masy przepisów, głównie związanych z rozliczaniem czasu pracy. Obowiązki leżą zarówno po ich stronie, jak i pracodawcy, który powinien zadbać o obsługę prawną swojego biznesu. Jednak nie każdy kierowca poddawany jest aż tak rygorystycznym przepisom. Dotyczy to głównie klasyfikacji pojazdów służących do pracy. Ma to się jednak zmienić. Nadchodzi cicha rewolucja i nowe wytyczne dla pojazdów do 3,5 t w zakresie rozliczania czasu pracy.

Więcej…

   

Firma TC Performance

TC PerformanceNie ulega wątpliwości, że każdy z nas marzy o szybkim i niezawodnym samochodzie. Jednak, aby móc cieszyć się pojazdem działającym bez zastrzeżeń, należy odpowiednio o niego zadbać. Różnorakie metody modyfikacji pozwalają na odblokowaniu rezerw, które producent pojazdu pozostawił w zapasie. Jeśli chcesz przedłużyć żywotność Twojego samochodu, warto zdecydować się na kompleksowe usługi modyfikacyjne. Jedną z najbardziej profesjonalnych firm w Polsce, jest firma TC Performance, świadcząca usługi z zakresu bezpiecznego tuningowania auta.

Więcej…

   

Ustawianie świateł w samochodzie

Ustawianie świateł w samochodzieOdpowiednie ustawienie świateł to nie tylko sposób na zwiększenie komfortu jazdy, ale również gwarancja bezpieczeństwa. Oświetlenie pojazdu trzeba prawidłowo wyregulować, aby uniknąć problemów na drodze i ograniczyć ryzyko spowodowania kolizji. Jak to zrobić?

Więcej…