Kraków Balice - parking płatny dla każdego

Lotnisko Kraków BaliceLotnisko Kraków Balice zaliczane jest do jednych z najbardziej zatłoczonych w Polsce. Płatny parking w pobliżu terminala powstał jako odpowiedź na potrzeby podróżujących, którym zależało na tym, aby móc pozostawić samochód w bezpiecznym miejscu na czas wylotu. Oferta Inpertarking Kraków szybko zyskała dużą popularność ze względu na atrakcyjne ceny i możliwość wygodnej rezerwacji stanowiska postojowego online.

Parking przy lotnisku Balice - do kogo skierowana jest oferta?

Podróżujesz z lotniska Kraków Balice? Parking płatny to idealna opcja dla Ciebie, jeżeli chcesz mieć pewność, że Twój samochód będzie czekał na Ciebie w bezpiecznym miejscu, gdy wrócisz. Parking znajduje się zaledwie 400 metrów od terminala lotniska, a więc na płytę możesz bez problemu dojść pieszo lub skorzystać z bezpłatnego transferu wygodnym samochodem, który dowiezie Cię do miejsca wylotu wraz z bagażami. Wśród innych udogodnień płatnego parkingu przy lotnisku możemy znaleźć foteliki dla dziecka, myjkę samochodową czy stację ładowania samochodów elektrycznych.

Interparking Balice wyróżnia się nie tylko dostępnością wielu miejsc parkingowych, ale też atrakcyjnymi cenami. Już za 120 zł możesz zostawić samochód na wybranym stanowisku przez tydzień, a za 3 dni postoju zapłacisz 70 złotych. Korzystający z usług parkingowych chwalą sobie też możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca poprzez formularz internetowy. Na parkingu dostępne są kasy samoobsługowe, jednak opłaty można dokonać także drogą elektroniczną.

Kraków Balice Parking - świetna opcja na pozostawienie samochodu

Planując wylot z lotniska w Krakowie na kilka dni, z pewnością myślisz o pozostawieniu samochodu w pobliżu, aby móc wygodnie dojechać na miejsce, a potem odjechać z lotniska. Parking przy lotnisku Balice to miejsce dozorowane, co znacznie zmniejsza ryzyko kradzieży czy działalności wandali. Jeszcze dziś możesz zarezerwować stanowisko na parkingu, wybierając dogodny termin, w którym chcesz skorzystać z wolnego miejsca dla swojego samochodu, w niewielkiej odległości od lotniska.

Komentarze